پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : ZHANG

شماره تلفن : 86-18137338517

WhatsApp : +8618137338517

Free call

پیچ تیتانیوم، پیچ تیتانیوم و مهره تیتانیوم چیست؟

June 1, 2023

آخرین اخبار شرکت پیچ تیتانیوم، پیچ تیتانیوم و مهره تیتانیوم چیست؟

پیچ تیتانیوم، پیچ تیتانیوم و مهره تیتانیوم چیست؟

پیچ ها فقط یک اصطلاح کلی برای اتصال دهنده ها هستند.گفتار روزمره شامل: پیچ، پیچ و مهره است.پیچ های تیتانیومی و مهره های تیتانیومی ابزارهایی هستند که برای سفت کردن قطعات به صورت مرحله به مرحله با استفاده از اصول فیزیکی و ریاضی چرخش دایره ای صفحه شیبدار و اصطکاک استفاده می شوند.

درجه: TA1، TA2، TC4، Gr1، Gr2، Gr5

مشخصات: M4-M25×L

استاندارد: GB DIN ISO

1. پیچ های تیتانیوم

بست متشکل از یک سر و یک پیچ است که با توجه به کاربرد آن می توان آن را به سه دسته پیچ ماشینی، پیچ بست و پیچ مخصوص تقسیم کرد.پیچ‌های ماشینی عمدتاً برای بستن قطعات با سوراخ‌های رزوه‌دار استفاده می‌شوند و به طور محکم با قطعات دارای سوراخ بدون هماهنگی مهره متصل می‌شوند.پیچ های بست عمدتاً برای تثبیت موقعیت نسبی بین دو قسمت استفاده می شود.برای بلند کردن قطعات از پیچ های مخصوص مانند پیچ ​​های حلقوی استفاده می شود.با توجه به شکل نیز می توان به پیچ های تیتانیوم سر گرد، پیچ های تیتانیوم خودکار، پیچ های تیتانیوم شش ضلعی، پیچ های تیتانیوم متقابل، پیچ های تیتانیوم کلمه، پیچ های تیتانیوم سر مربع تقسیم کرد.

موارد استفاده: ملزومات روزانه مانند پیچ ​​های تیتانیوم ریز مورد استفاده در عینک، لوازم الکترونیکی و غیره. پیچ های تیتانیوم عمومی برای تجهیزات الکترونیکی، تلویزیون، محصولات الکتریکی و غیره. تجهیزات حمل و نقل، هواپیما، خودرو و غیره از پیچ های تیتانیوم بزرگ و کوچک استفاده می کنند.

2. پیچ و مهره تیتانیوم

این یک بست استوانه ای رزوه ای برای اتصال مهره است.بست متشکل از دو قسمت سر و پیچ (سیلندری با رزوه خارجی) که به همراه یک مهره برای بستن دو قسمت با یک سوراخ استفاده می شود.به این نوع اتصال، اتصال پیچی می گویند.اگر مهره از پیچ باز شود، می توان دو قسمت را از هم جدا کرد، بنابراین اتصال پیچ یک اتصال قابل جدا شدن است.

با توجه به شکل پیچ و مهره های تیتانیوم را می توان به پیچ های تیتانیوم شش ضلعی بیرونی، پیچ های تیتانیوم گردن مربعی، پیچ های تیتانیوم سر نیمه گرد، انواع پیچ های تیتانیوم تراش ابزار یا پیچ های تیتانیوم غیر استاندارد با شکل خاص تقسیم کرد.

3. آجیل تیتانیوم

دارای سوراخ‌های رزوه‌دار داخلی، ستون‌های شش‌ضلعی مسطح، ستون‌های مربعی مسطح یا ستون‌های اریب است.از پیچ و مهره، ناودانی یا پیچ ماشینی برای بستن و اتصال دو قسمت به یکدیگر استفاده می شود تا یکی شوند.با توجه به کاربرد، می توان آن را به مهره های تیتانیوم قفل شونده، مهره های تیتانیوم حلقه دار، مهره های تیتانیوم شکاف دار یا مهره های تیتانیوم شش گوش برای ماشین آلات دقیق تقسیم کرد.

به عنوان یک نیاز ضروری صنعتی، اتصال دهنده های تیتانیوم را می توان در آبکاری، اکسیداسیون آلومینیوم (تجزیه آند)، صنایع شیمیایی، صنعت ساعت، پزشکی، فرهنگ، سخت افزار الکترونیکی، پلاستیک و سایر صنایع استفاده کرد.

 

 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما