پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : ZHANG

شماره تلفن : 86-18137338517

WhatsApp : +8618137338517

Free call

فرآیند تولید و فرآیند قالب گیری میله مولیبدن

November 21, 2022

آخرین مورد شرکت فرآیند تولید و فرآیند قالب گیری میله مولیبدن

فرآیند تولید میله های مولیبدن: اختلاط پودر (اختلاط یکنواخت روان کننده ها یا سایر عناصر با مواد خام) - پرس ایزواستاتیک پودر مولیبدن (فشرده سازی پودر مولیبدن فلز به صورت فشرده با شکل، اندازه، تخلخل و استحکام خاص) - پیش- تف جوشی (ایجاد استحکام و رسانایی الکتریکی معین که برای تف جوشی در دمای بالا مفید است) - تف جوشی (پودر خالی بین ذرات پودر در دما و اتمسفر مناسب به هم چسبیده است، به طوری که پودر منقبض و متراکم می شود و پخت را افزایش می دهد. استحکام بدن.) - ماشینکاری بعدی - میله های مولیبدن تمام شده.برخی از فرآیندهای قالب گیری در زیر توضیح داده شده است:

1. قالب گیری تزریقی فلز (MIM)

این یک روش ساخت برای ساخت قطعات مولیبدن دقیق کوچک است.قالب‌گیری تزریقی فلز به این صورت است که پودر مخلوط را با روان‌کننده در قالب سفت و سخت با فشار محوری فشرده می‌کند و پس از بیرون آمدن، فشرده سبز را زینت می‌کند.در طول فرآیند پخت، حجم به شدت کاهش می یابد.به منظور اطمینان از شکل و اندازه پس از انقباض، الزامات زیادی برای کلاسورها و مواد اولیه وجود دارد.

2. پرس ایزواستاتیک داغ

یکی از روش های قالب گیری مولیبدن است.پرس ایزواستاتیک داغ در دمای بالا دارای هر دو فرآیند پرس و تف جوشی است.با توجه به اثر متوسط ​​گاز بی اثر یا فلز مذاب برای ایجاد فشار، از آن برای تهیه قطعات مولیبدن بزرگ و پیچیده با چگالی نزدیک به مقدار تئوری استفاده می شود.قطعهچگالی و استحکام مواد بهبود می یابد و پودر از نظر حرارتی به یک محصول متراکم تبدیل می شود.تراکم محصولات آن بیشتر، دانه ها ریزتر و عملکرد بهتری دارد.

3. نورد مداوم پودر فلز

این است که مواد خام پودری را مستقیماً از طریق قیف مخصوص وارد غلتک مخصوص کرده و به طول پیوسته بیلت نواری با ضخامت و استحکام معین می غلتانیم و سپس به طور مداوم از سینترینگ کوره پیش پخت عبور می کنیم. سپس از طریق گروه دوم عبور می کند، بار سوم یا بیشتر از گرمایش و نورد، و در نهایت به تخلخل خاص یا پودر متراکم متالورژی متالورژی مولیبدن ورق نوار روش پردازش.

4. اکستروژن پودر یا تشکیل گوه
این به روشی اطلاق می‌شود که در آن بدنه پودر یا فشرده پودر از طریق یک نازل دای مشخص تحت اثر فشار به یک بلوک مولیبدن یا محصول مولیبدن اکسترود می‌شود.با توجه به شرایط مختلف پرس، می توان آن را به روش اکستروژن سرد و روش اکستروژن گرم تقسیم کرد.

آخرین مورد شرکت فرآیند تولید و فرآیند قالب گیری میله مولیبدن  0آخرین مورد شرکت فرآیند تولید و فرآیند قالب گیری میله مولیبدن  1

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما