پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : ZHANG

شماره تلفن : 86-18137338517

WhatsApp : +8618137338517

Free call

فرآیند تراکم پودر قالب کاربید سیمانی

November 30, 2022

آخرین مورد شرکت فرآیند تراکم پودر قالب کاربید سیمانی

قالب کاربید تنگستن دارای مزایای سختی بالا، استحکام بالا، مقاومت در برابر سایش خوب، چقرمگی خوب، مقاومت در برابر ضربه، عملکرد پردازش الکتریکی خوب، پوشش حفره داخلی بالا، محدوده کاربرد وسیع، نچسب خوب و بسیار بادوام است.این یک قالب پرس است که از مواد آلیاژی سخت پس از سنگ زنی دقیق ساخته شده است و عمر مفید آن 5 تا 10 برابر قالب های پرس فولادی معمولی است.قالب کاربید تنگستن ایده آل ترین ماده قالب برای قالب گیری فشرده پودر مغناطیسی، پودر سرامیک، پودر فلز نسوز، مس، آهن، فولاد ضد زنگ و سایر مواد پودر فلز است.

1. فرآیند تولید
مواد تشکیل دهنده (پودر کاربید تنگستن + پودر کبالت را با توجه به شرایط مورد نیاز انتخاب کنید) ← کاملا مخلوط و خرد کنید ← بعد از الک کردن مواد قالب گیری اضافه کنید ← دوباره خشک کنید ← الک برای به دست آوردن مخلوط ← مخلوط را دانه بندی کنید، قالب گیری را فشار دهید ← زینتر در کوره خلاء → زینتر پس از خالی← بازرسی (تشخیص عیوب اولتراسونیک غیر مخرب)← طراحی نقشه← آستین قالب و پایه قالب یا جوشکاری← ماشینکاری الکتریکی (پرفوراسیون جرقه الکتریکی یا برش سیم) شکل دهی← درمان سنگ زنی و پرداخت ← مونتاژ← آزمایش و بسته بندی.

2. عوامل مؤثر و اقدامات احتیاطی:
اول از همه، پودرهایی با سختی بالا، پلاستیسیته کم و اصطکاک بالا عملکرد فشرده سازی ضعیفی دارند که می توان با افزودن روان کننده ها یا مواد قالب گیری به طور مناسب این عملکرد را بهبود بخشید.عملکرد فشرده سازی را می توان با استفاده از پودرهای اندازه ذرات مخلوط و پودرهایی با اشکال ذرات پیچیده بهبود بخشید.
ثانیاً، هرچه سطح قالب فرم‌دهنده صاف‌تر باشد، سختی بالاتر و سختی بیشتر باشد، برای بهبود و یکنواختی تراکم بد بدنه مفیدتر است.
در نهایت از برخورد با قالب در هنگام نصب و استفاده خودداری کنید و از حوادث ایمنی شخصی ناشی از خراشیدگی لبه های قالب جلوگیری کنید.

آخرین مورد شرکت فرآیند تراکم پودر قالب کاربید سیمانی  0

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما