پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : ZHANG

شماره تلفن : 86-18137338517

WhatsApp : +8618137338517

Free call

کامپوزیت های آلیاژ مس تنگستن معمولا در این زمینه استفاده می شود

August 29, 2023

آخرین مورد شرکت کامپوزیت های آلیاژ مس تنگستن معمولا در این زمینه استفاده می شود

کامپوزیت های آلیاژ مس تنگستن معمولا در این زمینه استفاده می شود

آلیاژ مس تنگستن مبتنی بر تنگستن است، افزودن مقدار کمی از نیکل، مس و مولیبدن و سایر عناصر آلیاژ، با چگالی بالا، استحکام بالا، سختی بالا، شکل پذیری خوب و هدایت الکتریکی و حرارتی خوب و مزایای دیگر، می تواند به طور گسترده ای باشد. در صنایع دفاع ملی، صنعت هوافضا، صنعت دمای بالا و سایر صنایع عمرانی استفاده می شود.

1. مواد کامپوزیت الکتریکی سوئیچ خلاء

مس تنگستن به دلیل رسانایی الکتریکی عالی و مقاومت در برابر فرسایش قوس الکتریکی به طور گسترده ای در تابلو برق خلاء به عنوان یک تماس الکتریکی استفاده می شود.سوئیچ الکتریکی با استفاده از کنتاکت مس تنگستن دارای مزایای اندازه کوچک، عملکرد خوب، عملکرد آسان، نگهداری آسان، عمر طولانی است و می تواند با محیط قابل اشتعال، انفجاری، مرطوب و خورنده و غیره سازگار شود و به دستگاه سوئیچینگ پیشرو تبدیل شده است. شبکه برق فشار متوسط ​​و قوی یا راه آهن برقی.

2. مواد مس تنگستن برای الکترودهای پردازش الکتریکی

پیش از این، ماده مس اغلب به عنوان یک الکترود پردازش استفاده می شد، اگرچه قیمت پایین و استفاده آسان آن، در برابر فرسایش جرقه الکتریکی مقاوم نبود و در نتیجه مصرف الکترود زیاد، دقت پردازش ضعیف و نیاز به پردازش چندگانه داشت.استفاده از الکترود مس تنگستن نه تنها می تواند دقت قالب و قطعات مورد ماشینکاری را فراهم کند، بلکه از دست دادن الکترود نیز کم است، راندمان پردازش بالا است و گاهی اوقات می توان محصول را در یک زمان خشن و تکمیل کرد.

3. بسته بندی الکترونیکی و مواد هیت سینک

کامپوزیت تنگستن-مس دارای خلوص بالا، ساختار فشرده، ضریب انبساط حرارتی پایین و ضریب هدایت و هدایت حرارتی بالا است که یک ماده هیت سینک خوب در مدارهای مجتمع با قدرت بالا و مقیاس بزرگ است.به طور گسترده ای در زمینه مهندسی الکترونیک به عنوان درج، اتصال دهنده و عناصر خنک کننده استفاده شده است.

4. اجزای با دمای بالا

با توجه به نقطه ذوب بالای تنگستن، ماده مس تنگستن دارای مقاومت عالی در دمای بالا است.اصل این است که وقتی دمای گاز نزدیک یا حتی بیشتر از نقطه ذوب فلز تنگستن است، مقدار زیادی گرما به دلیل تبخیر مس موجود در آن جذب می شود که دمای سطح قطعات مس تنگستن را تا حد زیادی کاهش می دهد. ، به طوری که می تواند محیط دمای بالا را که مواد معمولی نمی توانند تحمل کنند، تحمل کند.آنها برای کاربردهای هوافضا و دفاعی مانند موشک، موتور هواپیما، نازل موشک و سکان گاز مناسب هستند.

تصویر میله آلیاژ مس تنگستن:
آخرین مورد شرکت کامپوزیت های آلیاژ مس تنگستن معمولا در این زمینه استفاده می شود  0

 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما