پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : ZHANG

شماره تلفن : 86-18137338517

WhatsApp : +8618137338517

Free call

عواملی که هنگام انتخاب پوشش ابزار باید در نظر گرفته شود

July 26, 2022

آخرین مورد شرکت عواملی که هنگام انتخاب پوشش ابزار باید در نظر گرفته شود

پوشش‌ها نقش مهمی در عملیات برش دارند و اگر پوشش نامناسبی انتخاب شود، ممکن است عمر ابزار کمتری نسبت به ابزار بدون روکش داشته باشد و حتی گاهی اوقات مشکلات ماشین‌کاری بیشتر شود.در حال حاضر، ما می توانیم پوشش PVD، پوشش CVD و پوشش کامپوزیت پوشش متناوب PVD و CVD را انتخاب کنیم.اما اینکه کدام ویژگی ها باید اندازه گیری و انتخاب شوند مشکلی است که باید به آن توجه کنیم.

به طور عمده دارای چهار ویژگی زیر است:

1. سختی

سختی سطح بالایی که توسط پوشش ایجاد می شود یکی از بهترین راه ها برای افزایش عمر ابزار است.به عنوان مثال، پوشش TiCN (افزایش محتوای کربن) 33٪ سخت تر از پوشش TiN است.

2. مقاومت در برابر سایش

مقاومت در برابر سایش به توانایی یک پوشش برای مقاومت در برابر سایش اشاره دارد.در طول فرآیند تولید، لبه برش ابزار ممکن است بر اثر عوامل مختلف بریده شده و یا کند شود.هرچه مقاومت سایش بهتر باشد، عمر ابزار بیشتر می شود.

3. صافی سطح

سطح روکش صاف یا با بافت منظم به کاهش حرارت برش کمک می کند و ابزار را قادر می سازد تا با سرعت های برش بالاتر ماشینکاری شود، که می تواند از جوشکاری ذوبی در دمای بالا با مواد ماشینکاری شده جلوگیری کند و در نتیجه کیفیت مواد فلزی را بهبود بخشد.

4. ضد چسبندگی

خاصیت ضد چسبندگی پوشش از واکنش های شیمیایی بین ابزار و مواد در حال ماشینکاری جلوگیری یا کاهش می دهد و از رسوب مواد قطعه کار روی ابزار جلوگیری می کند.

شرکت ما انواع مختلفی از اهداف کندوپاش فلزی را تولید می‌کند که می‌توانند این پوشش‌های باکیفیت را تولید کنند، مانند اهداف کندوپاپی آلومینیومی تیتانیوم، اهداف کندوپاش نیکل، و اهداف کندوپاش کروم.انتخاب اهداف کندوپاش با کیفیت بالا نیز مزایای زیادی بر عملکرد پوشش دارد.

آخرین مورد شرکت عواملی که هنگام انتخاب پوشش ابزار باید در نظر گرفته شود  0

آخرین مورد شرکت عواملی که هنگام انتخاب پوشش ابزار باید در نظر گرفته شود  1

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما