پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : ZHANG

شماره تلفن : 86-18137338517

WhatsApp : +8618137338517

Free call

دانش پایه در مورد محصولات کاربید سیمانی

August 30, 2022

آخرین مورد شرکت دانش پایه در مورد محصولات کاربید سیمانی

1. مهربان

با توجه به ترکیب شیمیایی اصلی، می توان آن را به کاربید سیمانی مبتنی بر کاربید تنگستن و کاربید سیمانی مبتنی بر کربن (نیترید) تیتانیوم (TiCN) تقسیم کرد.کاربیدهای سیمانی مبتنی بر کاربید تنگستن شامل تنگستن - کبالت (YG)، تنگستن - کبالت - تیتانیوم (YT) و کاربیدهای کمیاب (YW) هستند که مزایا و معایب خاص خود را دارند.اجزای اصلی کاربید تنگستن (WC) و کاربید تیتانیوم هستند.(TiC)، کاربید تانتالم (TaC)، کاربید نیوبیم (NbC)، و غیره. فاز اتصال فلزی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد، Co. سایر کاربیدها یا نیتریدها).فازهای اتصال فلزی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند مو و نیکل هستند.

2. ویژگی ها

محصولات کاربید سیمانی عمدتاً از کاربید با سختی و نقطه ذوب بالا (به نام فاز سخت) و چسب فلزی (به نام فاز باندینگ) به روش متالورژی پودر ساخته می شود و سختی آن بسیار بالا است.و مقدار سختی آن (معمولا 89-93HRA) با ماهیت، کمیت، اندازه ذرات و محتوای فاز پیوند فلزی کاربید تغییر می‌کند و به طور کلی با افزایش محتوای فاز فلزی پیوند کاهش می‌یابد.علاوه بر این، استحکام خمشی و چقرمگی کاربید سیمانی نیز بالا است (معمولاً 900-1500MPa).برخلاف سختی، هرچه مقدار فاز بایندر فلزی بیشتر باشد، استحکام خمشی بالاتری دارد.

3. کاربرد

محصولات کاربید اغلب به عنوان ابزار برش برای ماشینکاری چدن، فلزات غیر آهنی و مواد غیر فلزی استفاده می شوند و برای ماشینکاری برخی از چدن سخت، فولاد، آلیاژهای مقاوم در برابر حرارت، آلیاژهای تیتانیوم و مواد عایق مقاوم در برابر سایش مناسب هستند.

آخرین مورد شرکت دانش پایه در مورد محصولات کاربید سیمانی  0

آخرین مورد شرکت دانش پایه در مورد محصولات کاربید سیمانی  1

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما