پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : ZHANG

شماره تلفن : 86-18137338517

WhatsApp : +8618137338517

Free call

توپ آلیاژ تنگستن سنگین

July 24, 2023

آخرین مورد شرکت توپ آلیاژ تنگستن سنگین

توپ آلیاژ تنگستن سنگین را می توان به سادگی به عنوان ظاهر کروی محصولات آلیاژ تنگستن درک کرد که می تواند در سلاح های موشکی، گلوله های سوراخ کننده زره، تفنگ های ساچمه ای، ثبت روغن، ویبراتور تلفن همراه، بلوک وزن ساعت، وزن چرخ طیار، ویبراتور تلفن همراه، موتور استفاده شود. وزن و سایر تجهیزات مکانیکی

1. فن آوری پردازش

شکل دهی قالب یک فرآیند تولید متداول است، یعنی از روش ظرفیت برای فرم دهی خودکار با فشار استفاده می شود.فرآیند عملیات نسبتا ساده است، به راحتی می توان به پرس خودکار دست یافت، اما به دلیل محدودیت قالب، وسط توپ خالی مجهز به تسمه است و تسمه مستعد فشار دادن ترک، سایش بیشتر قالب، راندمان تولید است. توپ های آلیاژی میکرو تنگستن کم است.همچنین می تواند فرآیند متالورژی پودر باشد، که عبارت است از مخلوط کردن پودر تنگستن و پودر نیکل با بایندر، تشکیل گلوله خالی پس از تشکیل فشار و تف جوشی، و سپس عملیات سطحی برای ساخت توپ سبک، و در نهایت پس از بسته بندی مجدداً تشخیص کیفیت انجام می شود.

2. عملکرد عالی

(1) نسبت زیادی.چگالی آن 19.25 گرم بر سانتی متر مکعب شبیه به طلا (19.3 گرم بر سانتی متر مکعب) و دو برابر سرب است که دستیابی به دسته بندی وزنی را آسان تر می کند.

(2) دوستانه تر برای محیط زیست.در مقایسه با مواد سرب فلزات سنگین، توپ آلیاژ تنگستن به عنوان وزنه تعادل مناسب تر است، زیرا غیر سمی و بدون آلودگی است.

(3) مقاومت در برابر سایش خوب.حتی اگر برای مدت طولانی کار کند، هیچ خراش یا شکافی وجود نخواهد داشت.

(4) عملکرد ماشینکاری عالی.در مقایسه با سایر مواد آلیاژی، پردازش آلیاژ تنگستن آسان تر است، بنابراین هزینه پردازش نسبتاً کمتر است.

(5) ضریب گسترش حجم کوچک.حجم آن به راحتی قابل تغییر نیست زیرا تغییرات دمای محیط خارجی بر عملکرد تأثیر می گذارد.

توپ آلیاژ تنگستن سنگین علاوه بر مزایای فوق، دمای ذوب بالاتر، مقاومت در برابر خوردگی بهتر، مقاومت در برابر ضربه قوی، مدول الاستیک بالا، و دارای یک اثر محافظ بسیار برتر بر روی اشعه ها و سایر ویژگی ها است.با توجه به خواص فیزیکی و شیمیایی برتر در تمام جنبه ها، توپ های آلیاژ تنگستن را می توان به طور گسترده در ارتش، دفاع ملی، پزشکی، الکترونیک، دیجیتال، تجهیزات ورزشی و سایر زمینه ها استفاده کرد.

تصویر توپ آلیاژ تنگستن سنگین:
آخرین مورد شرکت توپ آلیاژ تنگستن سنگین  0

 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما