پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : ZHANG

شماره تلفن : 86-18137338517

WhatsApp : +8618137338517

Free call

میله تنگستن

December 27, 2022

آخرین مورد شرکت میله تنگستن

میله تنگستن

میله تنگستن یک فلز کمیاب با نقطه ذوب بالا است.نقطه ذوب آن در بین تمام فلزات غیر آلیاژی بالاترین نقطه ذوب است.در عین حال، تنگستن دارای رسانایی الکتریکی بسیار قوی است و اغلب برای ساخت سیم تنگستن استفاده می شود.میله تنگستن به طور گسترده ای در فناوری مدرن در حالت فلزی خالص و حالت آلیاژی استفاده می شود که در میان آنها تنگستن یک فلز استراتژیک مهم است، اما با توجه به مصرف فعلی، سنگ معدن تنگستن تنها برای حدود 140 سال قابل استفاده است و بازیافت تنگستن می تواند برای کمبود ذخایر سنگ تنگستن تا حدی مشخص.

در حال حاضر، عرضه جهانی تنگستن عمدتا از دو قسمت تشکیل شده است، یکی تامین کنسانتره تنگستن جدید تولید شده است که حدود 76 درصد از کل عرضه تنگستن را تشکیل می دهد که 66 درصد آن وارد محصول نهایی تنگستن می شود و 10 درصد آن تبدیل می شود. ضایعات در فرآیند تولید تولید مجددبخش دیگر ناشی از بازیافت منابع ثانویه تنگستن است، یعنی بازیافت و استفاده مجدد از پسماندهای جامد در فرآیند تولید تنگستن و ضایعات مصرف کننده نهایی، مانند آلیاژهای سخت زباله، مواد تنگستن، فولادهای آلیاژی، مواد تماس تنگستن. و کاتالیزورهای شیمیایی و غیره این قسمت حدود 24 درصد را به خود اختصاص داده است.

تصویر میله تنگستن:
آخرین مورد شرکت میله تنگستن  0

 

با بهبود مستمر نرخ بازیافت منابع ثانویه تنگستن در کشورهای مختلف، فناوری بازیافت منابع تنگستن نیز در حال افزایش است.روش های متداول عبارتند از روش خرد کردن مکانیکی، روش نمکدان، روش ذوب روی، روش الکترولیز، روش شستشو، روش کاهش، برشته کردن - روش غوطه وری آمونیاک و غیره. ارزش بازیافت تنگستن دارای مزایای اقتصادی و زیست محیطی خوبی است.محتوای تنگستن بازیابی شده کاربید تنگستن / ضایعات و ضایعات تنگستن بیشتر از سنگ معدن تنگستن است، به ویژه کاربید تنگستن متخلخل، که در آن محتوای تنگستن اغلب بالاتر از 90٪ است.استخراج تنگستن از کاربید تنگستن و سایر ضایعات تنگستن، در مقایسه با استخراج سنگ معدن تنگستن، هزینه تولید شرکت و سرمایه گذاری در تصفیه فاضلاب کاهش می یابد و از آلودگی محیط زیست جلوگیری می شود.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما