پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : ZHANG

شماره تلفن : 86-18137338517

WhatsApp : +8618137338517

Free call

دانش در مورد بوته

December 12, 2022

آخرین مورد شرکت دانش در مورد بوته

بوته یک مخزن تبخیر رایج در زمینه صنعتی است.برای ذوب و استخراج تک بلورها بسیار مناسب است.عمر مفید آن ارتباط نزدیکی با استفاده از آن دارد.در متالورژی، ریخته گری، ماشین آلات، صنایع شیمیایی و سایر بخش های صنعتی بسیار محبوب است.
1. اهداف اصلی: تبخیر، غلظت یا تبلور محلول ها، سوزاندن مواد جامد
2. طبقه بندی: عمدتاً به سه دسته بوته گرافیتی، بوته رسی و بوته فلزی تقسیم می شود.بوته های گرافیتی را می توان به سه دسته تقسیم کرد: بوته های گرافیتی معمولی، بوته های گرافیتی با شکل خاص و بوته های گرافیتی با خلوص بالا.بوته گرافیتی دارای هدایت حرارتی خوب و مقاومت در برابر دمای بالا، ضریب انبساط حرارتی کوچک، مقاومت در برابر خوردگی اسیدی و قلیایی و پایداری شیمیایی عالی است.در ذوب فولاد ابزار آلیاژی و ذوب فلزات غیرآهنی و آلیاژهای آنها کاربرد فراوانی دارند و اثرات فنی و اقتصادی خوبی دارند.بوته رسی از کلینکر اسکلت کائولینیت سخت کلسینه شده ساخته شده است.این کلینکر در بهبود کیفیت محصولات بوته و افزایش چگالی و مقاومت مکانیکی بوته تاثیر بسزایی دارد.
3. اقدامات احتیاطی: بوته را بلافاصله پس از گرم شدن روی میز فلزی سرد قرار ندهید تا در اثر سرد شدن سریع ترکیده نشود.آن را بلافاصله روی میز چوبی قرار ندهید تا از سوختن میز یا آتش سوزی جلوگیری شود.روش صحیح این است که آن را روی یک سه پایه آهنی بگذارید تا به طور طبیعی خنک شود یا آن را روی توری آزبست قرار دهید تا آرام آرام خنک شود.

آخرین مورد شرکت دانش در مورد بوته  0آخرین مورد شرکت دانش در مورد بوته  1

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما