پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : ZHANG

شماره تلفن : 86-18137338517

WhatsApp : +8618137338517

Free call

ماشینکاری فنی برای بهبود عملکرد مته های کاربید سیمانی

November 7, 2022

آخرین مورد شرکت ماشینکاری فنی برای بهبود عملکرد مته های کاربید سیمانی

کاربید سیمانی از پودر کاربید تنگستن به عنوان ماتریکس و پودر کبالت به عنوان چسب پس از پرس و تف جوشی ساخته می شود که معمولاً حاوی 94 درصد کاربید تنگستن و 6 درصد کبالت است.اگرچه مقاومت در برابر سایش بسیار خوب است، چقرمگی آن ضعیف است، شکنندگی آن بالا است و پردازش آن دشوار است، بنابراین برای برش با سرعت بالا مناسب است.به منظور بهبود عملکرد کاربید سیمانی می توان از دو روش زیر استفاده کرد:


1. با استفاده از فناوری پوشش، لایه ای از فیلم کاربید تیتانیوم فوق سخت (TIC) یا نیترید تیتانیوم (TIN) بخار شیمیایی بر روی بستر کاربید تنگستن رسوب می کند تا سختی بالاتری داشته باشد.
2. با استفاده از فناوری کاشت یون، مقدار کمی تیتانیوم، نیتروژن و کربن به ماتریکس تزریق می شود که نه تنها سختی و استحکام را بهبود می بخشد، بلکه این اجزای کاشته شده می توانند در هنگام آسیاب مجدد مته به سمت داخل حرکت کنند.
3. لایه ای از فیلم الماس در بالای مته به روش فیزیکی تشکیل می شود که سختی و مقاومت سایشی مته را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

آخرین مورد شرکت ماشینکاری فنی برای بهبود عملکرد مته های کاربید سیمانی  0آخرین مورد شرکت ماشینکاری فنی برای بهبود عملکرد مته های کاربید سیمانی  1

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما