شفت آلیاژی تنگستن با کارایی بالا مورد استفاده در شوکر هواپیما 90WNiFe

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: JINXING
گواهی: ISO 9001
شماره مدل: WNiFe - شفت آلیاژی تنگستن
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 کیلوگرم
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: جعبه های تخته سه لا
زمان تحویل: 15-20 روز
شرایط پرداخت: L/C، T/T، D/P، Western Union
قابلیت ارائه: 2000 کیلوگرم در ماه

اطلاعات تکمیلی

نام محصول: شفت آلیاژی تنگستن تایپ کنید: 90WNiFe
تراکم: 16.7-18.5 گرم در سی سی خلوص: >=90% W
استحکام کششی: 760-1400 مگاپاسکال ازدیاد طول: <10%
استاندارد: ASTM B777-2010 برنامه های کاربردی: شوکر هواپیما
برجسته:

شفت آلیاژ تنگستن با کارایی بالا

,

شفت آلیاژ سنگین تنگستن 90WNiFe

,

شفت آلیاژ تنگستن برای شوکر هواپیما

توضیحات محصول

شفت آلیاژ تنگستن با کارایی بالا مورد استفاده در هواپیما 90WNiFe

شفت آلیاژی سنگین تنگستن معمولاً از آهن تنگستن نیکل یا مس تنگستن نیکل یا حتی آهن مس تنگستن نیکل تشکیل شده است.برخی فلزات مانند کادمیوم و مولیبدن نیز اضافه شد.می توان آن را در اشکال مختلف ساخت.لوله های آلیاژ تنگستن با وزن مخصوص بالا معمولاً برای تولید محافظ پرتوهای هسته ای و محصولات نظامی استفاده می شوند.به عنوان مثال، آنها به عنوان وزنه تعادل برای تفنگ های ساچمه ای، تجهیزات شکار، موشک ها، بمب های زره ​​پوش، وزنه های تعادل حفاری نفت و غیره استفاده می شوند.

کاربرد شفت آلیاژی تنگستن

  • یکی دیگر از ویژگی های میل لنگ آلیاژ تنگستن با وزن مخصوص بالا در استفاده این است که بالاتر از سایر مواد است، در ماشین آلات، کشتی ها، هواپیماها و سایر مکان هایی که نیاز به وزن متعادل اما نیاز حجم نسبتاً کمی دارند، آلیاژ تنگستن با وزن مخصوص بالا بهترین ماده ترجیحی است!بنابراین، میل لنگ آلیاژ تنگستن به طور گسترده ای در برخی از موتورهای با عملکرد بالا مانند: مسابقه، قایقرانی، قایق، اتومبیل و غیره استفاده می شود.
  • تصویر شفت آلیاژی سنگین تنگستن:
  • شفت آلیاژی تنگستن با کارایی بالا مورد استفاده در شوکر هواپیما 90WNiFe 0شفت آلیاژی تنگستن با کارایی بالا مورد استفاده در شوکر هواپیما 90WNiFe 1

شفت آلیاژی تنگستن چیست؟

  1. با توجه به وزن مخصوص بالا لوله آلیاژ تنگستن مجموعه چگالی بالا (چگالی 60٪ بیشتر از سرب)، استحکام مکانیکی خوب و انبساط حرارتی کم، مقاومت در برابر خوردگی خوب، ظرفیت جذب تشعشع بالا (بیشتر از سرب)، چرخه اقتصادی ساده و استحکام بالا در این ماده ای مناسب برای ساخت محافظ تابشی است.لوله آلیاژ تنگستن با وزن مخصوص بالا می تواند توانایی محافظت در برابر تشعشع را مانند سرب فراهم کند، در حالی که حجم و ضخامت ظرف محافظ را کاهش می دهد.در مقایسه با سرب و اورانیوم ضعیف شده، آلیاژ تنگستن همچنین دارای مزایای غیر سمی و غیر آلاینده است.لوله آلیاژ تنگستن با وزن مخصوص بالا عمدتا برای محافظ بطری دارو و سپر سرنگ استفاده می شود.
  2. توپ های آلیاژ تنگستن را می توان به عنوان قطعاتی برای قطعات پیش ساخته استفاده کرد.پس از پیش پردازش، قطعات پیش ساخته با شکل و کیفیت از پیش طراحی شده مانند گلوله فولادی، فلش فولادی، توپ آلیاژ تنگستن و ستون تنگستن، به صورت مجموعه ای از قطعات پیش ساخته ساخته می شوند که روی سطح بیرونی یا سطح داخلی نارنجک ها نصب می شوند. این قطعات پیش ساخته پرتابه و قطعات نارنجک یک میدان تکه تکه شدن طبیعی را تشکیل می دهند.
  3. با توجه به قوام ویژگی های مقاومت پروازی ترکش های پیش ساخته، اثر کشنده نارنجک های قرار گرفته در قاب ترکش های پیش ساخته نسبتاً متراکم است و یک بمب کامل میزان کشندگی را به میزان بیشتری افزایش می دهد.کشندگیعلاوه بر این، توپ های آلیاژ تنگستن به طور فزاینده ای به عنوان ابزار ماهیگیری تنگستن مورد استفاده قرار می گیرند، زیرا آنها سازگار با محیط زیست و بدون سرب هستند.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید